Найперший Хайблог 09.04.2014 в 14:29


Шпійонка в 23 роки


Служба безпеки України 8 квітня затримала громадянку Російської Федерації, яка виконувала завдання спецслужб для дестабілізації ситуації у південних областях України. Паро це повідомляє прес-служба СБУ.

Згідно з повідомленням, Марія Коледа, 1991 р.н., прибула в Херсон 4 квітня.

«За її словами,   це вже дев’ята її подорож в Україну. Протягом 5-6 квітня іноземка провела низку зустрічей із лідерами та активістами проросійських рухів у м. Херсон, а також відвідала окремі районні центри області для моніторингу ситуації на місцях», - повідомляють в СБУ.

У відомстві також повідомляють, що 7 квітня Коледа брала безпосередню участь у сутичках під Миколаївською ОДА, під час яких застосовувала вогнепальну зброю, у наслідок чого, за її словами, поранила трьох осіб. Після цих подій вона, переховуючись, повернулась у Херсонську область.

Оперативниками встановлено, що 8 квітня Коледа доповіла своєму кураторові в РФ про наявність в «активістів» саморобних вибухових пристроїв у «необмеженій кількості» та досягнуту домовленість щодо отримання ними стрілецької зброї.

«Вона також звітувала про підготовку двох диверсійних груп (7 осіб з м. Херсон та 6 осіб з м. Нова Каховка) для направлення у Донецьк для участі у масових заворушеннях», - повідомляють в СБУ.

Крім того, за інформацією відомства, Коледа отримала вказівку з'ясувати стан озброєння співробітників ДПСУ на кордоні АРК з материковою частиною України та можливість потрапляння з Криму, легально або в обхід встановлених пунктів пропуску, осіб, яким СБУ заборонила в’їзд в Україну.

Під час затримання у росіянки вилучено травматичний пістолет, переобладнаний під стрільбу бойовими патронами та методичні рекомендації для підготовки диверсійних груп.

Джерело передруку: http://tyzhden.ua/News/107139
Це капєц просто таваріщі:) Це які ж методи в рашки, щоб таких юних дам навчити шпигунству :))))))))))))))


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 11
Прям девушка Бонда
Прям цирк на дроті.
А ватники такие молодые...
а форми :))
багира?
вроді
дебилка. киношек насмотрелась.
можливо :)
Рекомендував цей запис

Падлюка! Смерть ворогам! Не така воне вже і юна, Кропива! =))

23 роки - дитина
ааа, то от чого я, в свої 25 для деяких ХБешників дитина... =))